intro 058Київ, 19 травня 2016, вул. Володимирська, 55, Секційний зал Великого конференц-залу Національної академії наук України.

Семінар-нарада з посилення діяльності України в імплементації Дунайської Конвенції була організована Міністерством екології та природних ресурсів України, за підтримки Проекту АPENA.

Метою заходу було обговорити впровадження Дунайської Конвенції, роль Української Делегації та національних експертів в даному процесі, а також погодити підтримку зі сторони Проекту АPENA в цьому питанні.

Учасниками семінару-наради були представники Міжнародної комісії із захисту річки Дунай (МКЗД), Постійного Секретаріату МКЗД (Іван Завадський — Виконавчий секретар МКЗД, Раймунд Маєр — технічний експерт — управління річковим басейном), Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України, Делегації ЄС в Україні та національні експерти МКЗД.

Представники МКЗД презентували цілі, структури та інструменти МКЗД, а також основні завдання на 2016 рік та планування на наступний цикл до 2021 року. А проект ЄС «Підтримка України в апроксимації екологічного законодавства ЄС» представив проект документу «Посилення діяльності України в імплементації Дунайської Конвенції».

Основуючись на результатах семінару-наради, команда Проекту APENA розробила документ «Посилення діяльності України в імплементації Дунайської Конвенції», приділяючи особливу увагу:

  1. Загальній процедурній інформації для країни-учасника МКЗД.
  2. Процедурі участі представників України (національних експертів) в відповідних експертних групах МКЗД.
  3. Співпраці між українськими представниками (національними експертами) та Проектом APENA.
  4. План зустрічей експертних груп МКЗД на другу половину 2016 року.

Програма та презентації семінару-наради:

  1. Програма.
  2. Цілі, структури та інструменти МКЗД — Іван Завадський.
  3. Основні завдання на 2016 рік та планування на наступний цикл до 2021 року — Раймунд Маєр.
  4. Підтримка імплементації Дунайської Конвенції: роль проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації екологічного законодавства ЄС» в цьому питанні — Елеонора Барткова.
  5. День Дунаю 2016 в Україні — Олена Марушевська.

2 4

Догори